bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Актуальні питання соціального захисту та інтеграції ВПО» (Полтава)

Програма «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства» (Програма радників), яка започаткована Міністерством соціальної політики України та здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії, оголошує про зміну формату праці.

        Ці зміни ставлять на меті виведення якості надання послуг переселенцям та їх інтеграцію на вищий рівень і тому, згортаючи особисті консультації для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) по всій країні, радники будуть зосереджуватися на співпраці з представниками системи соціального захисту та партнерами в громадському та державному секторах.

Частиною цієї діяльності є тренінговий компонент і 08.06.17р. відбудеться - о 10-00 зустріч з елементами  тренінгу «Актуальні питання соціального захисту та інтеграції ВПО в контексті співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування». Запрошуються  представникі місцевої влади та НУО (не урядові організації), що працюють у напрямку підтримки ВПО.

Заходи відбудуться в приміщені інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 13-А.

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/bUFDnLH5NCe5K5cB3

Радник Мінсоцполітики з питань ВПО по Полтавській області    В.Курилко  

Контакти

  • 050-526-74-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.