bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад» (Вінниця)

Громадська організація «Вінницький Прес-клуб» запрошує Вас взяти участь у круглому столі на тему «Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад». Захід відбудеться 9 червня. Дедлайн - 31 травня 2017 року.

Мета заходу – започаткування діалогу між владою, лідерами ОТГ та відповідними виконавчими службами, що передають повноваження щодо створення допоміжних служб в громади.

Цільові групи учасників: голови об’єднаних громад, їх заступники, секретарі рад об’єднаних громад, представники УМНС у Вінницькій області, експерти з питань децентралізації, журналісти.

До участі запрошуємо керівників об'єднаних територіальних громад області, представники Вінницької ОДА та обласної ради, експерти та представники громадських організації від проектів «Пульс», представники Офісу реформ.

У рамках заходу планується розглянути наступні аспекти етапів розробки Стратегічних планів громад:

1. Співпраця органів виконавчої влади з ОТГ: чи досягнуто конструктиву?

2. Створення самостійних обслуговуючих служб в ОТГ.

3. Прогалини у законодавчій базі України, які гальмують розвиток громад. На що потрібно звернути увагу законотворцям та представникам влади.

Дата: 9 червня. Початок: о 12:00 (завершення о 14.00).

Адреса: Вінниця, Прес-клуб (вул. Соборна, 68, ІІ поверх).

Організаційні деталі: Учасникам буде відшкодована вартість проїзду. Для цього потрібно обов'язково привезти з собою і надати нам квитки у обидві сторони. (Відшкодування відбувається виключно за наявності квитків).

Просимо підтвердити отримання даного листа та участь у тренінгу до 31 травня включно із поміткою  «Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад» на електронну скриньку obmar111@gmail.com  із зазначенням ПІБ учасників, посада, назва ОТГ чи потенційної ОТГ, контакти учасників.

Координатор проекту у Вінницькій області - Ірина Булгакова, (067)7483345.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.