bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодіжний обмін «Reality vs. Cyberspace» Erasmus +
23.05.2017

Проект ставить за мету організувати зустріч молодих людей з різних країн, створити умови для спілкування та обміну. Дедлайн - 18 червня 2017 р.

Простір, час, сучасні технології будуть в фокусі уваги молодіжного обміну. Воркшопи та дискусії будуть присвячені персональному розвитку, залученості до активностей в реальному світі та у «кіберпросторі». Проект ставить за мету організувати зустріч молодих людей з різних країн, створити умови для спілкування та обміну. В програму включені інтерактивні ігри та активності на вулиці, а також караоке та міжкультурний обмін. Програмою буде передбачено відвідини німецьких міст.

Профіль учасника: потенційні учасники мають мати активну громадську позицію, бажання розвиватись та вдосконалюватись. Вік учасників: 16 – 25 років. Учасники мають володіти англійською мовою на рівні, достатньому для спілкування. Перевага до участі в проекті буде надаватись претендентам без досвіду участі в молодіжних міжнародних заходах та без досвіду закордонних поїздок.

Фінансові умови участі: Учасники забезпечуються квитками в обидва боки; організатори беруть на себе витрати на проживання та харчуванням учасників.

Учасники мають сплатити членський внесок в розмірі 20 Євро. (Неспроможність оплати членського внеску не має стати перепоною для участі мотивованих претендентів – за необхідності, приймаюча сторона може розглянути можливість зменшення членського внеску).

Координатор проекту від України:

Дмитро Ремезов

ChangeLog Foundation, NGO

E-mail: [email protected]

Phone: +380931543476

Зацікавлені в участі у проекті мають заповнити онлайн аплікаційну форму, доступну за посиланням: https://goo.gl/forms/qgU5grpUnySMU5ez2

Контакти

  • 0931543476

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.