bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Як проводити моніторинг мирних зібрань та не дуже» (Київ)

Група громадського спостереження «ОЗОН» оголошує набір на тренінг «Як проводити моніторинг мирних зібрань та не дуже». Дедлайн - 31 травня 2017 р.

Група громадського спостереження «ОЗОН» здійснює громадський моніторинг діяльності органів влади в Україні з 2013 року. Ми відвідали сотні судів та десятки вуличних акцій протесту. Ми фіксували, систематизували та поширювали у вітчизняних та міжнародних медіа факти неналежної роботи суддів та правоохоронців. Наші звіти, запити та скарги були розглянуті різними органам влади та ретельно вивчені міжнародним організаціями. Ми змусили не одного функціонера бюрократичного апарату держави рахуватись з нормою закону. Наша постійна присутність на резонансних судових засіданнях та суспільно-важливих мирних зібраннях практично змінює ситуацію із тотальною безкарністю в Україні на краще.  

Кого ми шукаємо?

активних людей, які готові пройти спеціальну підготовку та здійснювати моніторинг дій поліції під час мирних зібрань, і не дуже.

Чому це важливо?

бо це можливість перейти від емоційних постів у фейсбуці до реальних змін на краще роботи поліції, і зробити це власними силами.

Ок, тоді де і коли?

тренінг буде проведено 4 червня у Києві. Детальніша інформація буде повідомлена зареєстрованим учасникам.

І що будемо вчити?

- розберемо алгоритми дій поліції на реальних прикладах та визначимо неправильні;

- змоделюємо практичне спостереження за правоохоронцями у різних ситуаціях;

- відпрацюємо навички моніторингу та правильного фіксування фактів порушень;

- отримаємо таємні знання, що робити, коли зібрання втрачає мирний характер.

Хто наші тренери?

Олександра Матвійчук, голова правління Центру Громадянських Свобод, організації-засновниці групи громадського спостереження ОЗОН.

Олег Мартиненко,  керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини, експерт-поліцеїст, доктор юридичних наук, співавтор Стратегії розвитку органів внутрішніх справ.

Сергій Перникоза, координатор кампаній Асоціації УМДПЛ, які спрямовані на громадський контроль за діяльністю правоохоронних органів.

Олександра Романцова, координатор мобільних груп з моніторингу порушень прав людини в окупованому Криму та на Донбасі Центру громадянських свобод.

Для участі у тренінгу необхідно до 31 травня (23.59 за київським часом) заповнити реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/d3zsjtclXP3bTjUg2

Оргкомітет залишає за собою право конкурсного відбору учасників. Усі заходи будуть відбуватися у місті Києві, відшкодування витрати на проживання та транспорт для учасників з інших міст не передбачено.

Більше про діяльність “ОЗОН” читайте на нашому сайті організації-засновниці Центр громадянських свобод http://ccl.org.ua/ та на сторінці у facebook https://www.facebook.com/OZON.monitoring/

У разі додаткових питань сміливо звертайтеся до Яни Дорошенко [email protected] або за телефоном: +38-067-568-78-76

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.