bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триденна школа «Побудова миру як дія» (Дніпро)

ГО «У Єднанні Сила» запрошує до участі у Триденній школі «Побудова миру як дія», присвяченій зниження рівня конфліктності між внутрішньо переміщеними особами та приймаючою громадою, стимулювання співробітництва в напрямку примирення в суспільстві.  Дедлайн - 24 травня 2017 р.

11, 12,13 червня в м. Дніпро відбудуться заходи в рамках триденної школи «Побудова миру як дія», метою яких є отримання  знань і практичних навичок  стосовно методів зниження рівня конфлікту між внутрішньо переміщеними особами  і приймаючою громадою, обмін досвідом, генерація нових ідей та стимулювання співробітництва  в напрямку примирення в суспільстві.

До участі запрошуються представники громадських організацій, які:

  • зацікавлені в діяльності у сфері зміцнення миробудівництва   на місцевому та національному рівнях;
  • мають досвід роботи у напрямку інтеграції внутрішньо переміщених осіб в приймаючі громади, відновлення соціальної згуртованості, необхідної для довгострокового миру.

Дедлайн подачі заявок до 24 травня 2017р. Відбір учасників буде здійснюватися на  конкурсних засадах.
Реєстрація на тренінг за посиланням: https://goo.gl/forms/n8KEpgfr28GfOCbr2

Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування та транспортні витрати.

Більш детальна інформація щодо заходів буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся:

[email protected] 095-869-77-73  097-426-05-72

Проект реалізується громадською організацією «У Єднанні Сила» в рамках програми «International Alert»  «Психологічні зерна миру: реабілітація після травми та громадянський активізм в Україні», який фінансується ЄС через Інструмент зі сприяння стабільності і миру (ІССМ).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.