bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Жінок та літніх людей з числа ВПО навчать розвитку громад

ГО «Ліга жінок-виборців» запрошує жінок та літніх людей з числа ВПО до участі у «Школі лідерства», яка відбудеться протягом 3-х днів наприкінці травня у місті Кремінна (Луганська область). Дедлайн - 21 травня 2017 р. 

Теми, що розглядатимуться під час “Школи лідерства” - Розвиток громад – виявлення потреб та проблем громади, проектний менеджмент – теорія та практика, реалізація соціальних та правозахисних проектів в громаді, основи лідерства та ефективна командна комунікація, публічні виступи. Співпраця з аудиторією. Ефективні форми зв’язків з громадськістю PR.

Для участі у “Школі лідерства” необхідно надіслати мотиваційний лист з контактною інформацією на електрону адресу – lwv.lugansk@gmail.com до 21 травня. Програма заходу буде надіслана всім зареєстрованим учасникам до 22 травня.

Витрати на проїзд та проживання відшкодовуються організаторами, також учасників “Школи лідерства”  буде забезпечено харчуванням протягом заходу.

Захід буде організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.

Слідкуйте за новинами ГО “Ліга жінок-виборців” в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/lwv.ngo

https://vk.com/luganskregion

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • lwv.lugansk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.