bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «ЦЕХ бізнес ідей» для жінок Дніпропетровської області
04.05.2017

23 і 24 травня 2017 року у м.Дніпро відбудеться тренінг «ЦЕХ бізнес ідей» для жінок ВПО та місцевих жительок Дніпропетровської області. Дедлайн - 18 травня 2017 р.

До участі у тренінгу запрошуються жінки, що планують відкрити власний  бізнес, мають бізнес- ідеї або тількі-но відкрили власну справу.

Під час тренінгу ми розглянемо, що таке бізнес і підприємництво (cоціальне підприємництво), як бізнес-ідея перетворюється на концепцію бізнесу, ознайомимось із бізнес-планом, як формується собівартість та розраховується точка беззбитковості, розглянемо основи маркетінгової діяльності, Е-маркетінг та юридичні аспекти відкриття бізнесу.

Час проведення тренінгу - з 10 до 18 години. Організатори забезпечують роздатковим матеріалом, обідом та кава-брейками, відшкодовують вартість проїзду (маршрутка, автобус за наявності оригіналов квітків).

До 18 травня відкрита реєстрація за посиланням http://bit.ly/2m8D0lj

19 травня запрошення до участі будуть надіслані учасницям на ємейли. В них – адреса проведення, програма і таймінг.

Тренінг «ЦЕХ бізнес ідей» відбудеться в рамках Проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» у Дніпропетровській області реалізується Human Rights Foundation Ukraine в партнерстві з ГО «Громадська Палата України» за фінансової підтримки Міністерством закордонних справ Литовської Республіки.

Координаторка проекта в Дніпрі – Юлія Копнінська-Петриченко, 0999527168.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Юлія Копнінська-Петриченко
  • 0999527168

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.