bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу»

«Фундація прав людини» розпочинає нову правозахисну програму у партнерстві із громадськими організаціями, що працюють у п'яти регіонах: Донецька область (Маріуполь), Луганська область (Сєвєродонецьк), Запорізька область (Запоріжжя), Закарпатська область (Ужгород) та Дніпропетровська область (Дніпро).

Громадська організація «Фундація прав людини» працює у віддалених регіонах України з 2001 року. З 2014 року серед ключових напрямків роботи організації є захист прав жінок, з акцентом на інтересах внутрішньо переміщених осіб. У 2015 році «Фундація прав людини» прийняла рішення про впровадження національної програми з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених жінок (ВПЖ). У світлі цього завдання «Фундація прав людини» втілює проекти для внутрішньо переміщених жінок, які готові почати навчання в рамках даної ініціативи. 

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в онлайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об'єднання лідерів в єдину блог платформу. Даний проект проходить за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen». Головний акцент проекту – виконання приписів ООН Резолюції 1325.

У рамках проекту на національному рівні планується провести три школи-тренінги на теми:

  1. «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість» (20-23 травня)
  2. «Правозахист і цифрові технології» (25-28 травня)
  3. «Як стати блогером?» (18-21 червня).

Ви можете взяти участь у запланованих заходах. Для цього Ви маєте заповнити анкету встановленого зразка та надіслати за адресою: [email protected] не пізніше 15 травня 2017, 14:00 годин рівно.

Школа – 20-23 травня 2017

Школа- 25-28 травня 2017

Школа -18-21 червня 2017

Важливо знати до подорожі

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.