bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Справа Кольпінга в Україні» запрошує на тренінг по заснуванню власної справи (Закарпаття)

ГО «Справа Кольпінга в Україні» в рамках проекту по підтримці внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області організовує 4-денний тренінг по заснуванню власної справи. Дедлайн - 26 травня 2017 р.

Коли: 5 - 8 червня 2017 р.
Де: Ужгородський район, с. Оноківці, урочище “Дубки”, 2
Під час бізнес-тренінгу учасники  візьмуть участь у конкурсі на отримання міні-гранту на основі мікрокредитування для відкриття власної справи.

Курси проводитиме висококваліфікований тренер, який навчить основам організації бізнесу (як формувати власний бізнес, складати успішний бізнес-план) та буде здійснювати супровід протягом реалізації бізнес-плану.

Форма реєстрації за посиланням на захід: https://docs.google.com/forms/d/16b0h7eBvXqLEgBlpAXvVdriR74JtwQp6cUHgu22PLG8/viewform?edit_requested=true
Дедлайн подачі анкет: 26 травня 2017 р.
Участь у заході (харчування, проживання, матеріали)  – БЕЗКОШТОВНА!

Якщо ви перебуваєте в пошуку роботи чи маєте цікаву бізнес ідею, на яку не вистачає коштів - звертайтесь до Ресурсного центру громадської організації у м.Ужгород facebook.com/rcps.vpo
Детальнішу програму заходу та  інформацію щодо можливості започаткування власної справи дивіться на сторінці заходу у FB: facebook.com/events/1703463663285948/

Наша адреса:
Ресурсний центр для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області
м. Ужгород, вул. Швабська, 25,  3-й поверх, каб. 4 та 5
e-mail: [email protected]
(066)-079-86-08, (068)-482-03-10
Контактна особа: Кацьора Олександр

 

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.