bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Як написати грантову заявку на конкурси ЄС?» (Ужгород)

25 квітня 2017 року о 14:30 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій Закарпатської області, бізнесменів, представників влади міста та усіх зацікавлених до участі в тренінгу з написання грантових заявок для проектів Європейського Союзу.

Що? «Як написати грантову заявку на проекти ЄС?» – тренінг від Представництва ЄС

Коли? 25 квітня 2017 року, вівторок, 14.30-16.30

Де? м. Ужгород, конференц-зала готелю Emigrand, вул. Митна, 31

Під час тренінгу учасники більше дізнаються про грантові програми ЄС, особливості написання грантових заявок, види грантів. Учасники зможуть не лише дізнатись довідкову інформацію та отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, а також отримають практичні поради від експертів щодо того:

  • Як отримати грантову підтримку ЄС;
  • Як підготувати успішну грантову заявку;
  • Як працює грантове фінансування;
  • Які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку.

Експерти дискусії:

  • Давід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС
  • Тетяна Лебухорська, експерт з розробки та подання грантових заявок, заступник голови ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU-grants

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua або Діани Бущук 097 151 49 05, dbushchuk@internews.ua

Контакти

  • Катерина Юдіна
  • 093-750-36-38
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.