bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати?

Розуміючи весь тягар української кризи, яка розширюється все далі, ми бачимо чіткі загрози для базових гуманістичних, європейських цінностей. Переконані, що ані війною, ані кризою не можна виправдати політику обмеження базових свобод, зокрема свободи слова. Тому 22 квітня 2017 р. у Києві Студреспубліка та газета «Нова Республіка» проводитимуть Громадянський лекторій на тему «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Наступ на свободу слова – це, на жаль, реальність в Україні. Про це мовчать, дехто навіть виправдовує. Але це дуже важлива публічна проблема, вона потребує суспільної уваги, обговорення та вирішення. Це і будуть робити представники медій, експерти й активні українці під час Громадянського лекторію. Подробиці – нижче.

Вбивство журналістів, відсутність оперативного розслідування цих справ, відбирання ліцензій, тиск і цькування медій і конкретних журналістів, які критикують владу чи мають альтернативний погляд, погрози журналістам застосуванням насильства, темники для ЗМІ, спроби контролювати інтернет, наявність пропаганди – це все сумна реальність інформаційного поля України. А де ж, власне, дотримання класичних стандартів свободи медій?

Ми переконані, мовчати, робити вигляд, що всіх цих неподобств немає або виправдовувати обмеження свободи слова – це не лише антиконституційно, це реально вбиває державницький проект, позбавляє громадян права знати, робити оцінки, змінювати владу. Україна без свобод, рівних прав і можливостей для всіх її мешканців – це дикість і неототалітаризм!

Як боротися, як вистояти і донести правду до громадян, обговорюватимемо за участі провідних спеціалістів і відомих журналістів 22 квітня з 10:30 до 20:00 (початок реєстрації з 10:00) під час Громадянського лекторію: «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати», що проходитиме в Київському міському Будинку природи (м. Київ, вул. Рогнідинська 3).

До участі запрошуються громадянські активісти, журналісти, медіа-менеджери, блогери, студенти тощо. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Подія проводиться із нагоди 1-ї річниці газети прогресивних людей «Нова Республіка».

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Умови участі 

Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016) 

Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015) 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.