bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар, присвячений розвитку молодіжних центрів та роботі із вразливими групами молоді (Харків)

22-23 квітня у м. Харкові відбудеться семінар «Співпраця молодіжних центрів та установ і організацій, що працюють із вразливими категоріями молоді», ініційований Громадським сектором Євромайдану, Національною скаутською організацією України «Пласт» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

До участі у заході буде відібрано 25 учасників - представників молодіжних центрів та установ і організацій, що працюють із вразливими категоріями молоді з усієї України. Під час семінару вони поділяться досвідом, а також обговорять існуючі проблеми та нові можливості в умовах проведення реформи децентралізації.

На семінарі буде розглянуто європейський досвід роботи мереж молодіжних центрів та їх роль у молодіжній політиці. Також відбудеться презентація проектів нормативно-правових актів, що регламентуватимуть діяльність молодіжних центрів в Україні..

Транспортні витрати, проживання (1 доба), харчування (2 доби) - відшкодовуються.

Компенсація транспортних витрат можлива в межах 700 грн (зверніть увагу, що ми не компенсовуємо квитки 1 класу Інтерсіті, класу Люкс та СВ у потягах).

Програма семінару

Для зголошення на семінари просимо до 16 квітня (включно) заповнити форму. Відібраним учасникам буде надіслане підтвердження участі на електронну пошту.

Контакти: (0966462257, facebook.com/olegsl)

Довідка. Семінар відбудеться в рамках проекту, розпочатого в 2016 році: “Розвиток молодіжних центрів в Україні”, під час якого організатори навчають співробітників і волонтерів молодіжних центрів (установ для молоді), надають юридичну підтримку, а також організовують 10 навчальних поїздок між центрами в різних регіонах. У рамках проекту також аналізується існуюча законодавча база, яка регулює роботу центрів та розроблятимуться пропозиції щодо її удосконалення.

Для обміну досвідом та сприяння якіснішому зв’язку між молодіжними центрами організатори проекту розшукали 10 пілотних молодіжних центрів по всій країні. У кожному з них буде проведено семінар та ознайомчу поїздку для представників з інших перспективних центрів із різних регіонів України.

“Пласт” та Громадський сектор Євромайдану продовжуватимуть працювати з центрами протягом усього проекту шляхом надання консультацій, публікацій та поширення посібників про центри, а також створення платформи для спілкування і обміну ідеями через соціальні медіа. На завершення організаторами проекту буде проведено аналіз наявних перешкод на шляху подальшого розвитку молодіжних центрів, а також проведено кампанію за реформи у законодавстві.

Контакти

  • Олег Слабоспицький
  • (096) 646 22 57
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.