Центр Соціальних Досліджень у Берліні – CISR e.V.Berlin – за підтримки МЗС Німеччини проводить дослідницьку літню школу «Політика пам’яті у контексті сучасних конфліктів на пострадянському просторі». До участі запрошуються журналісти, громадські активісти, соціальні дослідники, котрі цікавляться політикою пам’яті, історичною політикою, сучасними конфліктами, та готові у межах своїх можливостей докластися до їх мирної трансформації. Дедлайн - 1 травня 2017 р.
У рамках школи експерти й учасники поділяться досвідом збору польових матеріалів і познайомляться з методами аналітичної роботи з причинами, результатами та наслідками конфліктів. Політика пам’яті й історична політика відіграють найважливішу роль у формуванні уявлень про сусідів, стають потужними перепонами, або навпаки, можуть сприяти мирній трансформації найбільш складних збройних конфліктів.
Мета школи – сприяти розвитку транснаціональних мереж і обміну досвідом між соціальними дослідниками, журналістами, громадськими активістами, у тому числі з країн, що опинилися у ситуації конфлікту.
В рамках школи планується проведення тренінгів, лекцій та експертних консультацій. Учасники отримають можливість збирати нові матеріали та дискутувати щодо них, завдяки інтенсивному щоденному спілкуванню у неформальній атмосфері. Протягом літньої школи відбудуться також дві робочі зустрічі у Кишиневі та Києві, на які додатково будуть запрошені місцеві експерти та журналісти. У результаті літньої школи учасникам з різних країн у співавторстві буде запропоновано підготувати аналітичні статті.
Літня школа пройде з 28 червня по 9 липня 2017 року (включно з днями приїзду та від’їзду) у Кишиневі, Бендерах, Тирасполі, Слов’янську та Києві. Бажане володіння англійською мовою. Усі витрати на транспорт, проживання та харчування забезпечують організатори.
Відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі. Пріоритет надаватиметься журналістам-початківцям, соціальним дослідникам, аналітикам, громадським активістам у віці до 30 років, що мають досвід публікацій.
Щоб взяти участь у конкурсі відправляйте своє CV, короткий мотиваційний лист (не більше 300 слів) та 1-2 приклади ваших публікацій (якщо такі є у наявності) на електронну пошту [email protected] (з позначкою “на конкурс”) до 1 травня 2017 року.
Надсилайте всі свої запитання на електронну пошту [email protected].
Коментарі