bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Розвиток бізнесу в сучасних умовах для жінок-переселенок» (Полтава)
07.04.2017

ГО «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам ВПО», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, продовжує проводити навчальні тренінги для внутрішньо переміщених осіб.

Черговий тренінг на тему «Розвиток бізнесу в сучасних умовах для жінок-переселенок» відбудеться 11 квітня 2017р. о 13-00 за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 13-а.

Проводити тренінг буде виконавчий директор ГО «Об’єднання переселенок Полтавщини» Олеся Кобзар, яка має сертифікат про успішно пройдений тренінг на тему «Розвиток бізнесу в сучасних умовах. Ефективні інструменти для підприємця» від Програми Відновлення та побудови миру ПРООН за фінансової підтримки Уряду Великобританії.

Запрошуються жінки з числа вимушено переміщених осіб у яких є бажання відкрити або підтримати свій бізнес в нових громадах.

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/1r14FYAv4kphUGcj2

Телефон для довідок: +38(050)-526-74-75

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • 050-526-74-75

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.