bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Розвиток особистісних навичок для досягнення кращих результатів у роботі» (Харків)

Команда з працевлаштування «Кар’єра для нового життя» благодійного фонду «Карітас Харків» запрошує всіх бажаючих відвідати тренінг «Розвиток особистісних навичок для досягнення кращих результатів у роботі».

Захід проводить Ольга Клименко – досвідчений психолог, психотерапевт, національний тренер МЖПЦ «Ла Страда Україна» з протидії торгівлі людьми, психолог центру психологічного розвитку «РАЗОМ», національний медіатор.

Цей тренінг направлений на самопізнання та саморозвиток. Під час групової роботи учасники зможуть краще дослідити власні потреби та особистісні аспекти, а також виявити та спробувати подолати неусвідомлювані перешкоди. 

Самопізнання – важливий процес, етап розвитку особистості, необхідний кожному для усвідомленого вибору життєвого шляху. 

Пізнання власного емоційного світу допоможе учасникам ставити перед собою конкретні цілі та впевненіше йти до їх реалізації.

Тренінг підходить тим, хто має роботу і хто перебуває у пошуках.

Участь у тренінгу безкоштовна!

Дата проведення: 6 квітня 2017 року з 9:00 до 18:00

Місце проведення: м. Харків, вул. Отакара Яроша, 18д, IDP Business Space

Більше дізнатись про подію, ознайомитись з програмою та зареєструватись можна за посиланням.

Підготувала Ксенія Шепеленко

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.   

Контакти

  • Благодійний фонд «Карітас Харків»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.