bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги для регіональних ЗМІ, молодих лідерів та охочих навчатися новому

До Вашої уваги добірка актуальних тренінгів для регіональних журналістів, працівників громадського сектору та громадян, котрих цікавлять проблеми свого регіону!

1. Програма з бізнес-консультування для ЗМІ

Фундація «Томсон»  та МГО «Інститут регіональної преси та інформації», за підтримки ЄС, запрошують регіональні ЗМІ подавати заявки на участь у програмі з бізнес-консультування. Навчання проходить у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ». Програма передбачає модульне навчання для керівників ЗМІ та малі гранти для проведення маркетингових досліджень і виробництва програм про наслідки конфлікту на сході України та анексію Криму (до 4-рьох тисяч євро).

Дедлайн - 4 квітня 2017 року.

2. Тренінг-семінар з розвитку місцевої та регіональної демократії (Одеса)

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 25-27 квітня 2017 року у м. Одеса регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Мета семінару – обмін думками та досвідом у розвитку місцевої демократії в Україні та ознайомлення з подібною практикою в країнах Європи. До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються соціально та політично активні чоловіки та жінки віком до 35 років з Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської   областей.

Дедлайн - 11 квітня 2017 року.

3. Доступ до публічної інформації: безкоштовний онлайн-курс

На платформі Prometheus стартував масовий безкоштовний онлайн-курс «Доступ до публічної інформації: від А до Я».

Метою даного курсу є підвищити обізнаність громадян з можливостями реалізації їх права на доступ до публічної інформації та допомогти державним службовцям повноцінно виконувати вимоги закону та уникати порушень. Дізнайтеся, до кого і як звертатися за публічною інформацією і розберіться, у якому випадку розпорядник інформації має право відмовити.

Підготувала Ольга Мартинюк

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.