bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінговий курс в рамках проекту «Інновації-бізнес-освіта» (Івано-Франківська область)
24.03.2017

Стартував проект  «Інновації-бізнес-освіта» . Мета проекту – активізація підприємницького духу у молодих людей різних спеціальностей, розвиток молодіжного малого та середнього бізнесу Івано-Франківської області. Дедлайн - 14 квітня 2017 р.

На Прикарпатті започатковано перспективний проект «Інновації – Бізнес – Освіта», який реалізується кафедрою управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Мета проекту – активізація підприємницького духу у молодих людей різних спеціальностей, розвиток молодіжного малого та середнього бізнесу шляхом створення платформи комунікації між початковими підприємцями та тими, хто вже отримав вражаючий результат, займаючись своєю справою. 

Проект передбачає проходження тренінгів, відвідування майстер-класів, воркшопів, комунікації з провідними підприємцями та менеджерами регіону за такою тематикою:Інновації: ключ до успіху (пошук бізнес-ідей);Розвиток креативного мислення при створенні Start-up;Як стати фінансово успішним у житті?Розвиток лідерського потенціалу та управлінських навиків.

Учасники проекту матимуть можливість:

  1. при допомозі менторів розробити власні бізнес-проекти, і оцінити їх ефективність та доцільність до вкладення коштів, що забезпечить уникнення фінансових проблем у майбутньому;
  2. взяти участь у цікавій грі CashFlow, яка сприяє підвищенню фінансової грамотності людей;
  3. можливість представити свої бізнес-проекти на конкурсі Start-up в Польщі та Україні на різних конкурсах;
  4. отримати практичні навички запуску бізнесу без значних витрат, і зможуть якісно презентувати свій проект інвестору!

Переможці отримають цінні знання і навики у галузі підприємництва та менеджменту, а також цікаві призи і можливості успішної самореалізації!

Учасниками проекту можуть стати студенти випускних курсів університетів, коледжів, технікумів, професійних училищ та ліцеїв  Івано-Франківської області різних спеціальностей, заповнивши анкету https://goo.gl/9gsJeJ та пройшовши конкурсний відбір.

Детальніша іфнормація: https://www.facebook.com/mbakafedra/?fref=ts чи https://vk.com/mba_pnu_2015.

Остаточні результати відбору буде повідомлено учасникам до 18.04.2017 р.

Участь в проекті безкоштовна!

Контакти

  • Яворська Вікторія Вікторівна
  • +380668582913

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.