bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бізнес-інтенсив для підприємців у Херсоні

Інтенсивна навчально-практична програма для тих, хто починає свою справу або прагне розвивати вже працюючий бізнес. Вдруге в Херсоні захід проводить «Відкрита школа підприємництва бізнес-асоціації «МИ - Херсонці!».

Перший бізнес-інтенсив “Відкритої школи підприємництва”, який пройшов у Херсоні в жовтні 2016 року, зібрав велику кількість бажаючих навчитись новому: особливостям просування продукту, рекламної діяльності, позиціонування товарів та іншим секретам успішного підприємництва. Бізнес-асоціація “МИ - херсонці!” продовжує свою успішну діяльність у сфері бізнес-навчання та запрошує усіх бажаючих на другий інтенсив, який триватиме в Херсоні 25 - 26 березня 2017 року.

15 лекторів - фахівців та експертів у сфері реклами, маркетингу, менеджменту - це виключно практики, які мають неабиякий досвід роботи у підприємницькій сфері. Цей досвід - просто незамінний як для новачка, так і для досвідченого підприємця.

У чому особливості тренінгу-інтенсиву:

1. 50% часу Ви слухаєте - 50% отримуєте конкретні ідеї та пропозиції для Вашого бізнесу.

2. Метою проведення інтенсиву є розширення Вашого бізнесу або створення нової успішної справи.

3. Виключно практичні поради для малого та середнього бізнесу.

4. Практика на кожному виступі.

Результатом Вашої участі у тренінгу є збільшення прибутковості Вашої підприємницької діяльності. Перші результати жовтневого інтенсиву “Відкритої школи підприємництва” показали високу дієвість результатів.

Зареєструватись для участі та отримати додаткову інформацію Ви можете на сайті www.oes.biz.ua

Місце проведення: м. Херсон, вул. Миколаївське шосе, 4-й км, готель “Гостинный двор”.

Вартість участі в інтенсиві - 600 грн. за два дні.

Контакти

  • +380502842438
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.