bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Перспективи розвитку відкритих просторів на базі бібліотек та молодіжних центрів» (Львів)
17.03.2017

25-26 березня 2017 року у м. Львові відбудеться семінар «Перспективи розвитку відкритих просторів на базі бібліотек та молодіжних центрів», ініційований Громадським сектором Євромайдану, Національною скаутською організацією України «Пласт» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Дедлайн - 19 березня 2017 року.

Участь у заході візьмуть 25 учасників - представників бібліотек та молодіжних центрів з усієї України. Під час семінару вони поділяться досвідом, а також обговорять існуючі проблеми та нові можливості в умовах проведення реформи децентралізації. Відібрані учасники мають продемонструвати як функціонують їх оновлені бібліотеки або молодіжні центри, розповісти про структуру та діяльність, а також інші особливості, які роблять їх привабливими для своєї цільової аудиторії.

На семінарі буде розглянуто європейський досвід роботи бібліотек та мереж молодіжних центрів, їх роль у молодіжній політиці. Також відбудеться презентація проектів нормативно-правових актів, що регламентуватимуть діяльність молодіжних центрів.

Транспортні витрати, проживання (1 доба), харчування (2 доби) - відшкодовуються.

Компенсація транспортних витрат можлива в межах 700 грн (зверніть увагу, що ми не компенсовуємо квитки 1 класу Інтерсіті, класу Люкс та СВ у потягах).

Програма семінару

Для зголошення на семінари просимо до 19 березня (включно) заповнити форму.

Контакти: Олег Слабоспицький (0966462257, facebook.com/olegsl)

Довідка. Семінар відбудеться в рамках проекту, розпочатого в 2016 році: “Розвиток молодіжних центрів в Україні”, під час якого організатори навчають співробітників і волонтерів молодіжних центрів (установ для молоді), надають юридичну підтримку, а також організовують 10 навчальних поїздок між центрами в різних регіонах. У рамках проекту також аналізується існуюча законодавча база, яка регулює роботу центрів та розроблятимуться пропозиції щодо її удосконалення.

Для обміну досвідом та сприяння якіснішому зв’язку між молодіжними центрами організатори проекту розшукали 10 пілотних молодіжних центрів по всій країні. У кожному з них буде проведено семінар та ознайомчу поїздку для представників з інших перспективних центрів із різних регіонів України.

“Пласт” та Громадський сектор Євромайдану продовжуватимуть працювати з центрами протягом усього проекту шляхом надання консультацій, публікацій та поширення посібників про центри, а також створення платформи для спілкування і обміну ідеями через соціальні медіа. На завершення організаторами проекту буде проведено аналіз наявних перешкод на шляху подальшого розвитку молодіжних центрів, а також проведено кампанію за реформи у законодавстві.

Контакти

  • Олег Слабоспицький
  • (096) 646-22-57

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.