bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа для жінок з числа ВПО «Е-МАРКЕТИНГ»

30 березня-02 квітня 2017 року у тренінг центрі «MamaCares» відбудеться офіційне відкриття проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» та пройде Установча Школа - Тренінг для Тренерів, які опікуються проблемами самозайнятості внутрішньо переміщених жінок. Дедлайн - 22 березня 2017 р.

Головна тема Тренінгу- ефективні програми самозайнятості онлайн та е-маркетинг.

Географія проекту: місто Київ, Львівська та Дніпропетровська області.

Що?     Установча Школа - Тренінг для тренерів

Де?       Тренінг центр “MamaCares” (вул. Рябоконя, 6. село Кіпячка, Миронівський район, Київська область)

Коли?  30 березня-02 квітня 2017 року.

Довідка. З березня 2017 року громадська організація «Фундація прав людини» (Київ) та «Міжнародна мережа трудових контактів», Вільнюс, Литва ” розпочали «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості». Проект реалізується у місті Київ, Львівській та Дніпропетровській областях.

Метою проекту є посилення громадського руху жінок з числа вимушених переселенців та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб шляхом залучення інноваційного досвіду Литви у е-маркетингу та самозайнятості з використанням онлайн технологій.

Учасники програми сформують правозахисну мережу з локальними осередками в кожній з областей, де діятиме програма, та будуть працювати над підвищенням рівня обізнаності  прав внутрішньо переміщених жінок на ринку праці з залученням новітніх технологій самозайнятості онлайн.

Інновацією проекту є постійний фокус на використання сили соціальних медіа ресурсів.

Всі витрати, які пов’язані з участю  в Школі – тренінгу (харчування, проживання та транспорт) – будуть профінансовані за кошти проекту.

Вимоги до кандидатів:

•           досвід роботи у громадському секторі не менше 1 року;

•           жінки віком від 18 до 45 років;

•           профіль організації один з: робота з вразливими верствами населення, моніторинг прав людини, активний правозахист, соціальний захист вразливих верств населення, соціально-економічна допомога населенню в період активних бойових дій, допомога у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб;

•           досвід успішного виконання хоча б одного проекту, який був направлений на адаптацію ВПО у себе в області( просимо зазначити цей факт у вашому мотиваційному листі та вказати назву донорської установи);

•           бажання розпочати програму е-маркетингу в роботі своєї організації;

•           чітка мотивація з вразливими групами населення, включаючи ВПО

Якщо ви зацікавлені взяти участь у Тренінг- школі для Тренерів «Е-Маркетинг», просимо Вас заповнити Анкету учасника.

Вказані документи мають бути надіслані в одному файлі та електронному форматі .pdf за адресою: [email protected]

Останній термін для подання документів: 22 березня 2017, 18:00.

Обов’язково зазначайте  тему вашого електронного листа: «Е-МАРКЕТИНГ»

Дана ініціатива виконується громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Міністерства Закордонних справ Литовської Республіки.

Завантажити програму тренінга

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.