bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Роль ГО у становленні гендерної рівності в різних сферах суспільного життя» (Рівне)
23.02.2017

Беріть участь у тренінгу «Роль громадських об’єднань у становленні гендерної рівності в різних сферах суспільного життя», що проводиться в рамках проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві»,  що проводиться в рамках проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Дедлайн - 20 березня 2017 р.

Якщо Ви громадський активіст/ка, учасник/ця громадських організацій чи об’єднань, Ви напевно стикалися з проблемою дискримінації жінок в Україні.

Можливо, до Вашої організації зверталися за допомогою з питань гендерної політики чи Ви відчули потребу в здобутті гендерних компетенцій та формування особистої та професійної гендерної толерантності. Тоді, цей тренінг саме для Вас.

Заповніть вже зараз Google форму та беріть участь у тренінгу «Роль громадських об’єднань у становленні гендерної рівності в різних сферах суспільного життя», що проводиться в рамках проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Разом з Вами ми поговоримо та будемо шукати спільні шляхи для утвердження гендерної рівності за міжнародними стандартами в нашому українському житті.

Не чекайте поки проблема дискримінації торкнеться Вас, дізнайтеся про явище нульової толерантності і запровадьте її в своєму житті.

Чекаємо на Вас 21 березня  2017 року о 10.00 у приміщенні Infohub (м.Рівне, вул.Словацького, 3а).

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ «СТАНОВЛЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ У СУСПІЛЬСТВІ»!

Твої, ГО «Єдність» та ГО «Спілка жінок Куликівщини»

Контакти

  • ГО «Єдність»
  • (0362) 28-24-63
  • (093) 004-46-04
  • (097) 405-33-95

Коментарі

Олександр Малицький   2287 днів тому   #  

Чи може взяти участь у тренінгу екологічна громадська організація "Зелений рух" (Миколаїв обласний) і наша газета "Будьмо!"?
Якщо так, то скіільки осіб і чи можна розраховувати на відшкодування проїзду і проживання?
З повагою, ред. газети і голова "Зеленого руху" Олександр Малицький, 093-5549446

  •   Пiдписатися на новi
Людмила Приставська   2287 днів тому   #  

На жаль, в даному тренінгу не передбачено відшкодування проїзду і проживання.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.