Освітній проект «Школа громадської активності» (Рівненська область)

Громадська організація «Сприяння розвитку села» запрошує молодих активістів з Демидівського району Рівненської області долучатись до освітнього проекту «Школа громадської активності». Дедлайн - 28 лютого 2017 року.

На сьогодні реалізація політики розвитку місцевих громад в нашій державі відірвана від реалій існуючого середовища, від накопичених проблем та потреб громад. Місцеві лідери та молодіжні активісти на Демидівщині (Рівненська область) відсторонені від прийняття рішень та надання рекомендацій щодо реалізації конкретних заходів політики місцевого розвитку, участі у проведенні бюджетного процесу, реалізації реформи децентралізації.

На початку 2017 року стало відомо, що проект громадської організації «Сприяння розвитку села», спрямований на вирішення даної проблеми у Демидівському районі було підтримано Рівненською обласною громадською організацією «Комітет виборців України». Загалом, 11 проектів стали переможцями Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях. На конкурс, оголошений РОГО «Комітет виборців України» у вересні 2016 року, було подано 35 заявок: 26 – з Рівненської області і 9 – з Волинської. Із 35 заявок 7 надійшло від ініціативних груп.

«Школа громадської активності» - це сукупність освітніх заходів теоретичної та практичної форм, спрямованих на підвищення професійного рівня місцевих активістів Демидівського району.

Метою проекту є активізація місцевого громадського руху, надання місцевим активістам знань та навичок, що дозволять їм підвищити громадську ефективність; ознайомлення лідерів району з механізмами лобіювання інтересів громади та впливу на прийняття рішень місцевою владою; будівництво ефективного механізму роботи в соціальних об’єднаннях.

У рамках Школи з лютого по травень 2017 року передбачено проведення навчальних тренінгів наступної тематики:

«Ефективні комунікації в громаді»;

«Розвиток громадянського суспільства в умовах децентралізації в Демидівському районі»;

«Самоорганізація громади та діяльність громадських організацій»;

«Основи проектного менеджменту та фандрайзингу».

Фінальним етапом проектної діяльності стане Форум місцевого розвитку, який об’єднає учасників Школи, сільських та селищного голів, представників місцевої влади, громадських активістів, гостей із сусідніх міст та об’єднаних територіальних громад.

Звертаємось до жителів Демидівщини, депутатів місцевих рад, членів громадських організацій, місцевих лідерів та всіх небайдужих громадян, які переймаються місцевими проблемами, із закликом подавати свої заявки на участь у Школі громадської активності. Відбір буде здійснюватись на конкурсній основі, перевага надаватиметься жителям Демидівського та сусідніх з ним районів Рівненщини (Млинівський, Дубенський, Радивилівський). Участь у навчанні є безкоштовною. Учасники будуть забезпечені навчальними та роздатковими матеріалами, передбачене харчування та кава-перерви. Витрати на проїзд не відшкодовуються.

Для участі у Школі громадської активності потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/9sxRQeVqcootuNEx1

Кінцевий термін подачі заявок – 28 лютого 2017 року.

Детальна інформація про Школу громадської активності розміщена за посиланням http://rogizne.at.ua/index/shkola/0-9.

Запитання прохання надсилати на адресу rogiznengo@gmail.com

Реалізація проекту «Школа громадської активності» стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.