bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар із розвитку бізнесу у сфері креативних індустрій для ВПО (Харків)
09.02.2017

Центр культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу в межах проекту «Містки громадської активності» оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з культурних та креативних індустрій на тему «Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?». Дедлайн - 25 лютого 2017 р.

Основними цілями семінару з культурних та креативних індустрій (ККІ) є:

–    зміцнення  можливостей внутрішньо переміщених осіб для їх соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах шляхом запуску і розвитку бізнесу в ККІ;

–    допомога учасникам у реалізації отриманих знань і навичок у своїй роботі;

–    вдосконалення учасниками власних ідей у сфері ККІ.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпетровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують запускати/розвивати власні бізнес-проекти в сфері ККІ.

Програма семінару включає тренінг із розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проектів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

Учасники семінару також мають взяти участь у Інвестиційному форумі із креативних індустрій, де матимуть можливість представити свої проекти потенційним інвесторам. Форум відбудеться в м. Дніпро на початку червня.

Організатори забезпечать учасників семінару проживанням та харчуванням, а також компенсують витрати за проїзд при наявності оригіналів і роздрукованих електронних квитків. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова заходу – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею,  до 25 лютого 2017 року.

З будь-яких питань щодо участі у семінарі звертайтесь до Уляни Безпалюк за адресою: [email protected]

Результати конкурсу будуть оголошені 6 березня 2017 року повідомленнями на електронні пошти, зазначені в аплікаційних формах.      

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.