bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Школи сучасної журналістики» (Полтава)
03.02.2017

21-22 лютого  2017 р. у Полтаві для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей проведуть дводенний тренінг «Права та свободи людини і громадянина. Актуальні проблеми та способи їх вирішення». Дедлайн - 13 лютого 2017 р.

Мета тренінгу ― ознайомити з основними аспектами дотримання прав та свобод людини в Україні та світі та специфікою роботи журналістів із зазначеної теми. Учасники ознайомляться із досвідом України та зарубіжних країн, дізнаються про особливості роботи міжнародних та національних організацій та обговорять особливості висвітлення цієї теми у матеріалах ЗМІ.

Серед спікерів правозахисниці, журналістки з десятирічним досвідом роботи, зокрема у сфері захисту прав людини, що працювали у відомих українських медіа («1+1», «Українська правда», «Громадське радіо»).

Тренінг проводиться в рамках проекту за підтримки Freedom House.

Організатори ― Інститут аналітики та адвокації. Учасникам із Черкас і Сум компенсують витрати на проїзд за наявності автобусних чи залізничних квитків (лише плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу) і забезпечують проживанням. Також організатори забезпечують харчування усіх учасників.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/yXUY7C.

Останній термін реєстрації ― 13 лютого.

У результаті фінального відбору у тренінгу візьме участь 21 учасник.

Це другий тренінг із «Школи сучасної журналістики». Наступний буде проведено у квітні в Черкасах.

Для довідок телефонуйте на номер (066) 181-1512 або пишіть на електронну адресу [email protected].

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.