bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма менторства для жінок з числа ВПО (Полтавська область)

Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» запрошує жінок Полтавщини, які мають власне підприємництво або досягли високого соціального статусу в науковій, громадській, творчій або іншій публічній сфері взяти участь в конкурсі на менторство для жінок з числа внутрішньо переміщених осіб в рамках проекту «Спеціальний капітал жіноцтва Полтавщини - жінкам внутрішньо переміщеним особам». Дедлайн - 26 січня 2017 р.

В рамках проекту передбачається, що жінки – переселенки - пройдуть 10-ти денне стажування на підприємствах або робочих місцях жінок-полтавок, під час якого успішні полтавські жінки поділяться власним життєвим досвідом, дадуть поради щодо формування лідерських якостей, «секретами» дієвих комунікацій в місцевому соціально економічному просторі тощо.

За участь в проекті, який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, жінки-полтавки пройдуть безкоштовно 3-х місячне навчання англійській мові, візьмуть участь в обміні делегацій між організаціями ділових жінок Полтавщини та організаціями бізнес-леді країн Середземномор’я.

В рамках проекту передбачається також широка інформаційна кампанія  в засобах масових інформацій про досягнення полтавських жінок, які візьмуть участь в нашому проекті.

Для участі в конкурсі серед успішних полтавських жінок можна зареєструватися за посиленнямдо 26 січня 2017р.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США 

Контакти

  • Олеся Кобзар
  • 050-526-74-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.