bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар з можливостей фінансування індивідуальної мобільності науковців (Київ)
13.01.2017

26 січня 2017 р. у Києві відбудеться семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів». Мета семінару: ознайомити учасників з можливостями фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів фінансовими інструментами ЄС.  Дедлайн - 24 січня 2017 р.

Мета семінару: ознайомити учасників з можливостями фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів фінансовими інструментами ЄС.

Форма участі – очна та заочна.

Кількість учасників – очна форма: до 100 осіб (особиста участь у семінарі)

Кількість учасників – заочна форма: необмежено (отримання відео-запису у разі неможливості бути присутнім особисто)

Всі зареєстровані учасники (будь-яка форма участі) отримають в електронній формі презентаційні матеріали семінару та лінк на відео-запис семінару.

Для участі у семінарі та отриманні презентаційних матеріалів семінару та відеозапису необхідно заповнити реєстраційну анкету (до 24 січня 2017 року включно)

Анонс та програму семінару можна отримати, надіславши відповідний запит JRC-seminar” на адресу [email protected] або завантажити внизу сторінки.

Контактна особа: Ольга Поліщук, +38(093) 210-93-42, +38(095) 324-29-55

Спікер: Микола Смолінський - президент Фундації CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер.
Вартість участі у семінарі: безкоштовно

Місце проведення: Конференц-зал центрального корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» , м. Київ, Проспект Перемоги 54/1 (метро «Шулявская»).

Завантажити програму

Організатори: Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS), м. Лодзь, Польща, Польща, компанією Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща) та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Контакти

  • Ольга Поліщук
  • +38(093) 210-93-42
  • +38(095) 324-29-55

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.