bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовне навчання у Школі міжнародної журналістики
05.01.2017

Інформаційне агентство «GuildHall» оголошує набір до Школи міжнародної журналістики. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі.

Учасники проекту безкоштовно отримають теоретичні та практичні знання від провідних фахівців українських та європейських ЗМІ, політиків, дипломатів та експертів. Щотижневі лекції та практичні заняття, курс розрахований на 4 місяці.

Під час практикуму учасники Школи отримають навички зі збору та аналізу інформації, пошуку інформації за відкритими джерелами (OSINT), налагодження комунікації з дипломатами та політиками, інтерв’ювання, організації та проведення медійних заходів, роботи в студії та багато інших.

Відбір учасників Школи проводиться на конкурсній основі. Резюме для участі в конкурсі можуть подавати студенти 3-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей (філософські, історичні, культурологічні, журналістські факультети) а також молоді журналісти віком до 25 років. Є можливість проходження науково-виробничої практики.

Контакти

Коментарі

Ирина Иванченко   2696 днів тому   #  

Простите, а где информация про дедлайн подачи резюме, про дату, место тренинга и прочее?

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Галактіонов   2696 днів тому   #  

Перший тренінг відбудеться 25 січня о 19 годині в студії Guildhall за адресою Хрещатик 7/11. Дедлайн подачі заявок - 15 січня.

  •   Пiдписатися на новi
Наталія Романова   2693 дні тому   #  

А как подать заявку? Нужно заполнять гугл-форму? Какие критерии отбора?

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Галактіонов   2693 дні тому   #  

Відправте резюме на [email protected]

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Галактіонов   2686 днів тому   #  

Строк прийому заявок на участь у Школі продовжено до 22 січня!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.