bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Як активісти досягають позитивних змін у сфері транспорту і мобільності»
16.11.2016

Громадські активісти у сфері міського транспорту запрошують лідерів громадського сектору Донецької та Луганської областей на безкоштовний семінар: «Міста для людей: як активісти досягають позитивних змін у сфері транспорту і мобільності».

На семінарі буде представлено досвід локальних кампаній з розвитку велосипедного транспорту, громадського транспорту, безпеки дорожнього руху та доступності міст для маломобільних груп.

Під час семінару ви дізнаєтесь:

  • як прості громадяни в Україні досягають змін і роблять свої міста кращими, не маючи ніяких ресурсів, окрім ентузіазму та друзів;
  • практичний досвід реальних адвокаційних кампаній на рівні міст, що відбулися у східній Україні у 2016 році та просунули в органах місцевого самоврядування питання сталого та безпечного міського транспорту;
  • з чого почати розвиток велосипедної інфраструктури та популяризацію велосипедів;
  • чому у наших містах стається багато дорожніх аварій і як виправити цю ситуацію на основі наукового підходу та бачення “Нульової смертності” (“Vision Zero”);
  • як можна успішно співпрацювати з мерією, міською радою та поліцією для дієвого вирішення транспортних проблем міста в межах чинного законодавства.
 Захід проводиться в рамках проекту “Популяризація безпечного та сталого транспорту у східній Україні”, який реалізується громадською організацією “Асоціація велосипедистів Києва” за участі неприбуткової організації “OneStreet” (США) у рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі запрошуються представники громадських організацій, ініціативних груп, клубів, інтернет-спільнот, депутати місцевих рад та просто зацікавлені активні громадяни.

Для участі в семінарі потрібна обов’язкова реєстрація.

Ідеї кампаній, розроблені під час семінару, можуть бути використані учасниками при розробці проектних заявок для можливої підтримки з боку міжнародних донорів.

Участь у події безкоштовна (за умови попередньої реєстрації: goo.gl/GUzX8b)

Місце та час проведення семінарів зазначені нижче.

  • Маріуполь: 19.11.2016 (субота),13:00, “Кризовий медіа-центр”, вул. Архітектора Нільсена, 56, БЦ «Еліт»
  • Сєверодонецьк: 20.11.2016 (неділя), 16:00, Кризовий медіа-центр “Сіверський Донець”, просп. Радянський, 1
  • Краматорськ: 21.11.2016 (понеділок), 11:00,Антикризовий медіа-центр, вул. Вознесенського, 31, 1 пов.

Контакти організаторів:

Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”:

Анастасія Макаренко – координатор події, [email protected], 097 119 11 42

Віктор Загреба – ведучий семінару, [email protected], 067 442 14 94

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.