bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Підзвітність та прозорість. Інструменти участі громадян у процесах прийняття рішень (Суми)
10.11.2016

1-2 грудня 2016 р. у Сумах для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей проведуть дводенний тренінг «Підзвітність та прозорість. Інструменти участі громадян у процесах прийняття рішень місцевою владою». Дедлайн - 18 листопада 2016 р.

Мета тренінгу ― ознайомити учасників із основними інструментами участі громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні та особливостями висвітлення цих питань у ЗМІ. Учасники ознайомляться із досвідом України та зарубіжних країн з відкритості даних, дізнаються про особливості роботи з реєстрами відкритих даних та використання інформації з них у матеріалах ЗМІ.

Організатори ― Інститут аналітики та адвокації. Учасникам із Черкас і Полтави компенсують витрати на проїзд за наявності автобусних чи залізничних квитків (лише плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу) і забезпечують проживанням. Також організатори забезпечують харчування усіх учасників.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням. Останній термін реєстрації ― 18 листопада 2016 р.

У результаті фінального відбору у тренінгу візьме участь 21 учасник.

Це перший тренінг із «Школи сучасної журналістики». Наступні два будуть проведені у лютому та квітні у Черкасах та Полтаві.

Для довідок телефонуйте на номер (066) 181-1512 або пишіть на електронну адресу [email protected].

Тренінг проводиться в рамках проекту за підтримки Freedom House.

Контакти

  • Інститут аналітики та адвокації
  • [email protected]
  • (066) 181-1512

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.