bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг-курс «Закладинки»: протидія мові ворожнечі та дискримінації» (Житомир)

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації  та Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «МІКС» запрошують взяти участь в Міжнародному тренінг-курсі «Закладинки»: протидія мові ворожнечі та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини». Дедлайн - 10 листопада 2016 р. 

Тренінг-курс відбудеться з 21 по 26 листопада 2016 р. (включно з днем приїзду та від’їзду) в м. Житомир. Тренінг є частиною Програми заходів на 2016-2017 рр. у сфері молодіжної політики Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 рр., і проводиться за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України.

Мета:

Зменшення рівня дискримінації та мови ненависті в Україні через освіту з прав людини за допомогою посібника «Закладинки» з особливою увагою до процесу порозуміння та трансформації конфлікту серед молоді з різних регіонів України через протидію мові ненависті он-лайн.

Завдання:

 • Підвищити зацікавленість молодих людей до Кампаніїї та тем, які вона підіймає, завдяки проведенню міжнародного тренінг-курсу;
 • поширити «Закладинки» та сприяти розвитку компетенцій фахівців, які будуть використовувати цей посібник у роботі з молоддю;
 • зменшити рівень конфліктності та мови ненависті серед молодих людей завдяки залученню їх до Кампанії через освітні заходи.

Очікується, що учасники тренінгу після повернення у свої громади розроблять та втілять ініціативи, які популяризуватимуть Кампанію «Рух проти ненависті» серед молоді та сприятимуть протидії мові ненависті і захисту прав людини он-лайн.

Методологія тренінг-курсу побудована відповідно до підходів неформального навчання, основаних на принципах мотивованої освіти і відповідальної участі. У заході візьмуть участь тренер Ради Європи, координатор Національної Кампанії «Рух проти мови ненависті» в Україні та екс-координатор Кампанії з Чехії.

Профіль учасників:

Тренінг-курс збере 33 учасника (включно з 3 міжнародними учасниками) – фахівців у сфері формальної та неформальної освіти, молодіжних працівників та активістів.

Учасники мають:

 • бути у віці від 18 до 30 років (виключення можуть розглядатися в особливому порядку);
 • бути мотивованими активно брати участь у 100% програми тренінгу;
 • бути зацікавленими в підтримці Кампанії «Рух проти ненависті» надалі, використовуючи компетенції, здобуті під час тренінгу;
 • мати можливість і мотивацію використовувати посібник «Закладинки» у своїй безпосередній роботі;
 • мати мотивацію та зацікавленість у розробці та реалізації освітніх заходів та проектів з протидії мові ненависті в своєму регіоні за підтримки Кампанії;

Всі учасники будуть відібрані командою тренерів на основі заповненої он-лайн анкети.

Робоча мова:

Робоча мова семінару – українська.

Фінансові умови:

Транспортні витрати учасників в межах України відшкодовуються за умови придбання квитка на автобус та/або поїзд не вище 2 класу Інтерсіті або купе.

Проживання, харчування та навчальні матеріали забезпечуються організаторами.

Як взяти участь?

Для участі в тренінгу необхідно заповнити он-лайн анкету до 23:59 10 листопада 2016 року за посиланням.

Відібрані учасники отримають підтвердження участі на свою електронну пошту після 14 листопада 2016 року.

Контакти

 • Зезюліна Катерина
 • nhsm.ua@gmail.com
 • +380976407727
 • Виговський Володимир
 • +380630181810
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.