bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Депутати місцевої ради: рушійна сила місцевої демократії» (Київ)
28.10.2016

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме семінар «Депутати місцевої ради: рушійна сила місцевої демократії» в м. Київ 6 - 8 грудня 2016 р. Під час семінару буде створена платформа для спілкування та обміну досвідом між українськими та міжнародними експертами, практиками, членами Конгресу Ради Європи щодо шляхів створення інклюзивного суспільства та покращення участі громадян у прийнятті рішень, підвищення стандартів етики у місцевій політиці. Дедлайн - 15 листопада 2016 р. 

Семінар проводиться в рамках виконання проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Мета семінару - підвищити обізнаність депутатів місцевих рад щодо принципів місцевої та регіональної демократії (в тому числі щодо Європейської Хартії місцевого самоврядування), обговорити роль та обов’язки депутатів у площині місцевої політики, підвищити спроможність депутатів у сферах залучення громадян та більш ефективного, прозорого і етичного прийняття рішень.

До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються депутати міських, сільських та селищних рад з Чернігівської, Волинської, Сумської та Рівненської областей, які відповідають наведеним нижче критеріям:

  • Особиста вмотивованість взяти участь у семінарі;
  • Готовність депутата співпрацювати з громадою, бажання впроваджувати принципи місцевої демократії (досвід впровадження проектів на місцевому рівні, досвід залучення громадян, членство/ співробітництво з місцевими громадськими організаціями);
  • Збалансоване представництво депутатів місцевих рад (щонайменше 30% депутатів від сільських та селищних рад, або міських рад з населенням меншим за 10 000 осіб);
  • Представництво учасників від різних політичних груп (щонайменше 30% депутатів від невеликих політичних партій, які брали участь в місцевих виборах );
  • Молоді депутати, жінки-депутати та депутати - представники етнічних меншин заохочуються до участі у семінарі;
  • Перевага надаватиметься депутатам, які були обрані вперше.

Для участі у семінарі необхідно дати відповіді на запитання, наведені в опитувальній формі, та надіслати її на електронну адресу: [email protected] не пізніше ніж 15 листопада 2016р.

Відібрані учасники отримають індивідуальні повідомлення найпізніше 25 листопада 2016 року з докладною інформацією щодо програми та їх участі у семінарі.

Контакти

  • Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи
  • [email protected]

Коментарі

Людмила Баєва   2757 днів тому   #  

А чи можна з Херсонської області? І вартість навчання?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.