В Кременчуцькому навчальному центрі IDEA «Благодійного фонду «Фонд Соціального захисту «Злагода» ІТ-тренер Юрій Козьмін провів тренінг для членів громадських організації міста „Як розмістити інформацію про громадську організацію в Інтернет без створення Web-сайту”.
Учасники навчилися розміщувати інформацію про свою організацію на сайтах всеукраїнських центрів для громадських об’єднань, таких як www.gurt.org.ua та www.civicua.org.
Крім того, учасники навчилися принципам створення блогів для швидкого розміщення інформації про свої організації в Інтернет.
Коментарі