bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг у рамках проекту «Інформуй громаду відповідально!» (Івано-Франківськ)

Тренінг з підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад відбудеться 29 вересня по 1 жовтня 2016 року в готелі «Станіславів» (м. Івано-Франківськ, вул.. Чорновола, 7). 

Метою проекту є підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад.

Проектом передбачається проведення тренінгу для 30 осіб з Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, які обиратимуться на конкурсній основі з представників місцевих ЗМІ, органів влади та профспілок.

В ході тренінгу заплановано проведення 4-х модулів, в рамках яких буде висвітлено європейський досвід запровадження реформ, сучасний стан реформи децентралізації в Україні та перспективи її розширення, а також роль громадськості та медіа в процесі добровільного об’єднання територіальних громад.

За результатами тренінгу учасники повинні підготувати матеріали, кращі з яких будуть опубліковані на сайтах організацій-партнерів  проекту.

Тренінг в рамках проекту відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня 2016 року в готелі «Станіславів» (м. Івано-Франківськ, вул.. Чорновола, 7) Організатори забезпечують проживання, харчування та роздатковий матеріал. 

Для участі в тренінгу необхідно до 16:00 четверга,  15 вересня надіслати анкету учасника (у додатку) на адресу yulia_kulakova@ukr.net.  

Контактна особа: Кулакова Юлія, тел. (067) 794-86-64.

Проект реалізується ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина» спільно з ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» у партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Контакти

  • ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина»
  • Кулакова Юлія
  • yulia_kulakova@ukr.net
  • (067) 794-86-64
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.