bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу (Харків)
29.04.2016

Центр політико-правових реформ (http://pravo.org.ua), за підтримки Посольства Нідерландів в Україні протягом квітня-червня 2016 року організовує серію навчальних тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу в містах: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса.

На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:
  • як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;
  • як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;
  • які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;
  • як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;
  • як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Третій тренінг відбудеться у Харкові 13-15 травня 2016 року та зорієнтований на учасників з Харкова, Сум, Полтави, Кременчука, Краматорська, Слов’янська, Сєверодонецька та Лисичанська.

Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 9 травня 2016 року, 23.00.

Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 4 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.Робоча мова – українська.

У травні-червні 2016 року будуть проведенні ще два тренінги для  східних та південних регіонів України.

Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.