Школа журналістики Українського католицького університету оголошує набір на навчальну програму з документалістики – Відеоакадемію документального серіалу DOCemotion, що відбудеться у квітні-травні 2016 року. Учасники проекту навчатимуться мистецтва документалістики у фахівців із України, Британії, Польщі та Данії, а потім вирушать знімати документальний серіал «Декомунізація.UA». Відеоакадемія організована за підтримки проекту mymedia.org.ua. Автори найкращих робіт отримають можливість поїхати на стажування в одну з кавказьких країн.
Для участі у Відеоакадемії на електронну адресу [email protected]a
Заявки приймаються до 20 лютого 2016 року. Списки учасників проекту будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ (journalism.ucu.edu.ua) та фейсбук-сторінці магістерської програми з журналістики (www.facebook.com/
Заявки можуть подавати студенти 4-5 курсів будь-яких спеціальностей(із досвідом знімання відео і навиками монтажу) та молоді документалісти/відеографи із усієї України, що цікавляться документалістикою і комфортно почуваються в колективі. Автори 25 найпереконливіших заявок будуть відібрані організаторами для участі в проекті.
Ми оплатимо учасникам проїзд, харчування та проживання у Львові під час навчальних майстер-класів (20-23 квітня), а також відрядження на локацію (16-18 травня), де вони зніматимуть матеріал для пенталогії Декомунізація.UA.
Майстер-класи та тренінги для учасників Відеоакадемії проводитимуть Сергій Буковський, Ярослав Пілунський, Дорота Новаковська (Польща), Ніл Кемерон (Велика Британія) та інші фахові документалісти.
Готуватись і працювати над документальним серіалом командам допоможуть досвідчені телевізійники Майкл Андерсен, Акім Галімов, Богдан Кутєпов, Андрій Приймаченко та Марія Малевська.
Що чекає на учасників:
Формат: 5 + 5 (5 груп по 5 учасників, кожна з яких працює над однією серією документального серіалу тривалістю 10-12 хвилин).
Завдання: за принципом «універсального документаліста» спробувати себе в межах знімальної групи як сценарист – режисер – оператор – монтажер – продюсер.
Результат: п’ятисерійний документальний фільм.
Бонус: Автори робіт, які організатори та тренери визнають найкращими, вирушать на стажування до однієї з кавказьких країн. Подробиць поки що не розкриваємо, але буде цікаво :)
Важливо! Для участі у воркшопах під час навчальних майстер-класів у Львові потрібно мати власне відеообладнання – камеру або фотоапарат із режимом відео, телефон з можливістю знімання відео у високій якості, а також персональний комп’ютер.
Коментарі