bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір учасників на шкільну Модель ООН у Латвії
21.12.2015

Громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» продовжує хорошу традицію моделювання ООН та запрошує зацікавлених осіб подавати свою заявку на чудову можливість відвідати Міжнародну Шкільну Модель ООН, що відбудеться у Латвії.

Час та місце проведення: 02-04 квітня 2016 , м. Рига (Латвія)

Ідея проекту:

Даний проект проходить за підтримки Латвійської та Естонської національних комісій UNESCO. ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” шукає 7-ох осіб, віком 15-19 років з хорошим знанням англійської мови, для участі в Моделі ООН для школярів (студентів 1-2 курсів), що відбудеться в Латвії. Групу супроводжуватиме координатори та тренери Інституту Суспільних Ініціатив. Учасники представлятимуть комітети ООН.

Чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

  • молода людина віком від 15 до 19 років
  • маєте закордонний паспорт або проїзний документ дитини
  • володієте англійською мовою на рівні, що дозводяє вільно спілкуватись та обговорювати вище зазначену проблематику
  • зможете гідно представити Українську культуру та нашу організацію
  • після завершення проекту, готові написати звіт та відгук про участь в заході зможете взяти участь як волонтер чи делегат на засіданнях наших наступних Моделях ООН в Україні, з метою освоєння та поширення здобутого досвіду

Фінансові умови

Організатори забезпечують проживання в школі (слід мати свій спальник), 3-разове харчування, соціальну та академічну програми. Також покриваються витрати на автобусний проїзд до місця проведення заходу і назад в Україну. Слід обов’язково зберегти білети та квитанції за їх оплату!

Для того щоб взяти участь у відборі, слід заповнити аплікаційну форму до 31 січня 2106 року:
http://goo.gl/forms/egFEVD8H2J

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.