bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перший вишкіл «Асоціація з ЄС від А до Я: що вона дає Україні?» для журналістів регіональних ЗМІ

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща)  оголошують конкурс на відбір журналістів регіональних ЗМІ (переважно з Півдня та Сходу України) для участі у першому вишколі «Асоціація з ЄС від А до Я: що вона дає Україні?». Вишкіл, що міститиме багато інтерактивних компонентів, є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща таАгентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вишкіл відбудеться 11-13 грудня у м. Дніпропетровськ за участі провідних українських та польських експертів, тренерів. Зокрема, у роботі вишколу візьмуть участь такі польські експерти:

Гжегож Маковскі, директор Програми “Відповідальне суспільство” польського Фонду імені Стефана Баторія. Метою Програми є просування ідеї відкритого підзвітного врядування. Це програма по боротьбі з корупцією, що дала поштовх до багатьох важливих правових та інституційних змін у польському суспільстві. В рамках програми здійснюється контроль за діями влади та політичних партій у Польщі з метою дотримання законів по боротьбі з корупцією.

Влодзімеж Богачик, видавець Газети Виборча Західного регіону (Велика Польща, Щецин, Зелена-Гура), у минулому головред Газети Виборча у Познані та Щецині. Активно підтримує діяльність журналістів та засобів масової інформації України, неодноразово приймав групи українських журналістів під час їх ознайомчих візитів до Газети Виборча в Познані.

Вишкіл має на меті допомогти регіональним журналістам:

 • глибше та предметніше зрозуміти суть УА та процес її імплементації, можливості та виклики, які постануть перед українським суспільством;
 • детальніше вивчити перебіг процесу реформування країни у сферах боротьби з корупцією та самоврядування;
 • відігравати активнішу роль у питаннях інформування суспільства щодо можливостей та проблем, які випливають з УА;
 • застосовувати різні жанри журналістики у процесі інформування громадськості про УА;
 • отримати доступ до нових джерел інформації щодо УА та процесу її імплементації;
 • виробити Стратегію інформування суспільства щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС для своїх медіа;
 • мовити (для ТБ та радіо)/публікувати (для друкованих та онлайн-ЗМІ) новий та якісніший контент щодо УА, практичних аспектів імплементації Угоди для регіональної аудиторії.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.

Критерії відбору учасників:

 • Досвід роботи у журналістиці – мінімум 2 роки;
 • Наявність медіа-майданчика, що регулярно розміщує медійні матеріали та має сталу аудиторію;
 • Досвід написання статей на тему європейської інтеграції, виконання Угоди про асоціацію, впровадження європейських стандартів.

Для участі у відборі на вишкіл учасники мають заповнити онлайн-анекту, що  знаходиться за посиланням: bit.ly/workshop-eu

Останній термін заповнення і надсилання онлайн-анкети: 3 грудня, 18.00.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   2396 днів тому   #  

Запізно отримав повідомлення, але дуже би хотів бути учасником,бо:
- понад 40 р є прихильником "Solidarnosci" і понад 30 р є пропагандистом євроінтеграції, є також членом Громадської Лііги "Україна-НАТО" та ГО "Рух за Україну в НАТО"
- понад 20 р є заст. редактора найстарішої в Україні партійної (НРУ) загальноукраїнської газети - єдиної в регіоні українськомовної і державницької оріієнтації
- є співзасновником членом товариства польської культури
З повагою, Олександр Малицький, 093-5549446

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.