Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» зi Львова в рамках Програми співпраці міст-партнерів Вроцлав-Львів, запрошує взяти участь в інноваційному проекті Програма анімації вільного часу і профілактики узалежнень серед дітей у Львові – «Тренер з мого подвір’я»
Стислий опис проекту
Ідея проекту – підготовка координаторів / тренерів аналогічної програми у Львові. Тому планується, що у навчанні візьмуть участь представники основних груп, від яких безпосередньо залежить майбутнє цієї ініціативи у Львові, а саме:
І етап – семінар для представників різних груп, зацікавлених у впровадженні проекту (15 осіб, 19-24 липня 2009). Місце проведення семінару: осередок Фонду «Кшижова» біля Вроцлава (Польща); www.krzyzowa.org.pl.
З огляду на цілі навчання, воно охопить такі основні теми:
У програмі навчання також передбачено навчальний візит до Вроцлава, де учасники познайомляться з результатами дослідження функціонування Програми у 2006-2008 роках, проведеного Вроцлавською академією фізичного виховання, зустрінуться з представником міськвиконкому Вроцлава, а також відвідають вибрані місця роботи тренерів.
ІІ етап – стажування у Вроцлаві для майбутніх тренерів / координаторів програми (3 особи, 1 тиждень, вересень 2009).
Тематика стажування – поширення і поглиблення знань, отриманих під час першого семінару, з натиском на практичну реалізацію і активне включення стажистів в усі завдання і обов’язки тренерів, що випливають з особливостей проекту.
Оскільки передбачається, що на перших порах впровадження проекту у Львові тренерам також доведеться взяти на себе певні організаційні обов’язки, особлива увага буде приділена питанням управління часом, проектного планування, співпраці у групі, PR-діяльності, управління ризиком та іншим елементам роботи координатора.
Відбір учасників буде здійснено на підставі аплікаційних форм.
Заповнені аплікаційні форми слід надіслати до 30 червня включно на е-пошту: [email protected] (тема листа «Тренер з мого подвір’я»).
Коментарі