25 червня 2009 року з 10.00 до 14.00 у Києві Український форум благодійників проводить міні-тренінг «Ефективна комунікація та медіа-грамотність». Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «НА ВЧИСЬ».
Під час заходу учасники опанують:
Учасники заходу повинні бути готові до інтенсивних практичних занять і роботи над власними помилками. Бажано мати з собою приклади повідомлень для ЗМІ, які готувала Ваша організація.
Тренер – Олександр Чекмишев, кандидат філологічних наук, докторант, голова Комітету «Рівність можливостей», член Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України.
Учасники заходу: представники (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти із зв’язків з громадськістю та залученню ресурсів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітники бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватні благодійники тощо.
Умови участі у заході:
Для організацій, що мають статус ДРУЗІВ ФОРУМУ передбачена 50% знижка. Кошти, зібрані під час реєстрації, будуть спрямовані Українським форумом благодійників на створення інформаційної бази Форуму з питань благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.
Час та місце проведення: 25 червня 2009 року, з 10.00 до 14.00 (початок реєстрації о 9.30) Адреса: центральний офіс МФ “Відродження”, м. Київ, вул. Артема, 46, 2-ий поверх.
Реєстрація: Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 23 червня 2009 року на електронну адресу [email protected] або на факс (044) 425 92 95.
У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі у міні-тренінгу є обов’язковою. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.
Підтвердження про свою участь у міні-тренінгу учасники отримають 24 червня 2009 року.
Оплата реєстраційного внеску:
За безготівковим перерахунком
Благодійна організація «Український форум благодійників»,
м. Київ, вул. Артема, 46;
Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26003100745;
ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805.
Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.
Оплата має надійти до початку тренінгу
Готівкою - 25 червня 2009 року під час тренінгу.
Більш детальна інформація за телефоном 8 066 767 63 51, контактна особа Дар’я Непочатова, координатор програм Українського форуму благодійників.
Програма заходу
Коментарі