bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма самозайнятості та розвитку мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб
17.09.2015

Фонд громади Житомира розпочинає програму сприяння самозайнятості (бізнесу)  внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, які проживають у Житомирській області. 

Програма здійснюється Фондом громади Житомира за підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) та UKAID.

Хто може взяти участь у програмі?

  • Офіційно зареєстровані ВПО, які проживають у Житомирі та Житомирській області. 
  • Вік: для чоловіків 18-58 років, для жінок – 18-53 років.
  • Безробітні ВПО та ВПО, які мають труднощі з постійним працевлаштуванням.
  • Згода співпрацювати з проектом, включаючи надання необхідної та правдивої інформації в ході здійснення моніторингу Фондом громади Житомира, проведення періодичних зустрічей з представниками Фонду громади Житомира та МОМ.
  • Для одержувачів підтримки (грантів) у розмірі до 2500 дол. – обов’язкова реєстрація бізнесу на момент отримання такої підтримки та попередній досвід ведення підприємницької діяльності. Для одержувачів гранту у розмірі до 900 доларів – такі вимоги є додатковою перевагою.

Примітка: Заявки на участь у програмі можуть подавати також місцеві мешканці. Але їх кількість має складати не більше 20% від загальної кількості учасників програми.

Для участі у програмі необхідно до 25 вересня 2015 року заповнити анкету та пройти співбесіду. 

Участь у програмі безкоштовна

Програма передбачає декілька етапів: І етап (вересень-жовтень) – дводенні тренінги з бізнес-планування; ІІ етап (жовтень-листопада) – підготовка учасниками бізнес-планів, консультації; ІІІ етап (листопад) – захист учасниками розроблених бізнес-планів; ІV етап (грудень) – затвердження фінансування/закупівля та передача обладання; V етап (січень-березень) – моніторинг діяльності учасників проекту.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.