bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги в Сумах «Як впливати на адміністрацію ВНЗ? Комунікації»
17.09.2015

Сумський обласний комітет молодіжних організацій проводить цикл тренінгів на тему «Як впливати на адміністрацію ВНЗ? Комунікації» для студентів Сумської та Харківської областей. Чотири дводенні тренінги проходитимуть 26-27 вересня, 10-11 жовтня, 31 жовтня-1 листопада, 7-8 листопада 2015 року у м. Суми.

Заходи покликані розширити можливості та обізнаність представників самоврядування ВНЗ і звичайних студентів, що дозволить збільшити вплив студентства на рішення адміністрації. Також у програму включено консультування слухачів експертами щодо правильного комунікування з представниками керівництва ВНЗ та владних структур.

Витрати на дорогу, проживання та харчування покриваються організаторами. Зголоситися можна на будь-який із заявлених тренінгів.

Для участі необхідно заповнити анкету тут.

За новинами проекту слідкуйте на сайті СОКМО: http://molod.sumy.ua/, та в спільнотах: https://www.facebook.com/molod.sumy.ua, https://vk.com/club17140716.

Проект реалізується завдяки фінансовій допомозі Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Думки учасників та організаторів циклу навчальних тренінгів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.