Семінар «Долаючи кордони» під час транснаціональної подорожі поїздом

Вже вдруге ГО «Кластер» організовує семінар «Долаючи кордони» разом та для молодді з Німеччини, Польщі та України задля об’єднання людей поза кордонами, подолання стереотипів і зміни перспектив під час транснаціональної подорожі поїздом з Берліну через Варшаву до Львова.

Місце і дати проведення:

30 жовтня - 8 листопада, 2015 р.

Берлін, Варшава, Львів

У нашому житті кордони виконують не лише політично-адміністративну функцію. Ідейні, культурні, релігійні, суспільні та мовні відмінності можуть творити кордони, які підсилюють наявні поділи і часто ослаблюють будь-яку форму діалогу “поза кордонами”. Люди творять кордони, і люди можуть їх подолати. Соціальне виключення через стереотипи, психічні хвороби та фізичні каліцтва, дискримінація мігрантів, біженців, етнічних і сексуальних меншин, а також крайній націоналізм, нові міжетнічні конфлікти і війни, творять невидимі кордони, що розділяють людей.

Вже вдруге ми організовуємо семінар “Долаючи кордони” разом та для молодді з Німеччини, Польщі та України задля об’єднання людей поза кордонами, подолання стереотипів і зміни перспектив під час транснаціональної подорожі поїздом з Берліну через Варшаву до Львова.

Чи хотіли би Ви поговорити про кордони, що впливають на Вас, разом із молоддю з Німеччини, Польщі та України? Чи хотіли би Ви порозважати над значенням кордонів у суспільстві під час подорожі поїздом по цих країнах? Чи цікавлять Вас трансдисциплінарні та міжкультурні питання, пов’язані із Німеччиною, Польщею та Україною?

Приєднуйтеся до подорожі поїздом із Берліна через Варшаву до Львова 30 жовтня - 8 листопада, щоб поєднувати людей поза кордонами, подолати стереотипи і змінити погляди.

Якщо Ви з України, Вам 18-23 років, і Ви добре володієте англійською, подавайте на адресу klasterinukraine@gmail.com резюме на одну сторінку (CV) та креативне відео (до 2 хв) про подолання кордонів у Вашому щоденному житті, що покаже Вашу мотивацію та найкраще висвітлить Ваш ентузіазм і вміння! CV та відео приймаються до розгляду англійською мовою.

Подавати заявки до:

20 вересня, 2015 р.

Місце і дати проведення:

30 жовтня - 8 листопада, 2015 р. – Берлін, Варшава, Львів

За докладнішою інформацією звертайтеся до ГО “Кластер” та “Нова Доба” або відвідайте сторінку у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/movingborderstrainride.

Для учасників з України організатори забезпечують отримання візи, покриють кошти проїзду, перебування на воркшопі та виготовлення візи.

Проект реалізовано у рамках програми “Європейці за мир” за підтримки Фундації “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ). Проект також дофінансовано Міністерством закордонних справ Німеччини.

Організатори воркшопу: Citizens of Europe e. V. у співпраці з Польською фундацією Шумана і ГО “Кластер”.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.