bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовний тренінг за проектом «Активні громадяни»
08.07.2015

18-19 липня 2015 р. в Києві на базі Громадського центру ГО «Гей-альянс» пройде дводенний тренінг у рамках проекту «Active citizens» («Активні громадяни»), ініційований British Council (Британською Радою), з метою мобілізувати й надихнути ініціативних, активних громадян втілювати свої ідеї благоустрою власних спільнот і суспільства в цілому.

Для участі у заході запрошуються всі бажаючі незалежно від статі, національності, релігійних вподобань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, віком від 16 років для навчання навичкам самопізнання своєї ідентичності та культури, вмінням налагоджувати діалог з собою та іншими, розвивати співпрацю в досягненні загальних цілей, і що найголовніше - тим знанням та вмінням, які допоможуть написати свій власний проект соціальної дії, важливий і цікавий саме Вам і Вашому співтовариству. А також отримати можливість грантової (фінансової) підтримки Вашого плану соціальної дії від Британської Ради та партнерської допомоги від усіх зацікавлених, і в першу чергу, від «Гей-альянсу».

Щоб стати учасником тренінгу, Вам потрібно заповнити форму до 15 липня.

Захід проходитиме з 10.00 до 18.30. Транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Усі, хто успішно пройде тренінг, отримають сертифікат учасника програми «Активні громадяни».

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете написати сюди: [email protected] - Олег.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.