bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для журналістів «Євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні»

2-3 липня  та 30-31 липня 2015 року громадська організація «Інтерньюз-Україна» проведе для журналістів з різних регіонів України дводенний тренінг «Євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні». Проект здійснюється за підтримки програми “У-медіа” міжнародної організації “Інтерньюз-Нетворк” за фінансової підтримки АМР США.

Учасники цього тренінгу отримають додаткові знання та навички для більш цікавого, коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв’язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні.

 Програма тренінгу передбачає:

  • відносини між ЄС та Україною в контексті сучасної політичної ситуації в Україні;
  • європейська інтеграція як програма реформ
  • ключові сфери проєвропейських реформ: суди, енергетика, торгівля, технічні стандарти, візові питання тощо
  • аналіз та спростування міфів щодо Угоди про асоціацію;
  • типові помилки та стереотипи у висвітленні тематики ЄС;
  • основні джерела інформації про європейську інтеграцію;
  • діяльність проектів ЄС в Україні; огляд програм допомоги ЄС в Україні;

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15 – офіс ГО «Інтерньюз-Україна».

Час проведення: 2-3 липня та 30-31 липня, 10.00-18.00.

Учасників тренінгу буде відібрано на конкурсній основі. Для подання заявки на участь у тренінгу потрібно заповнити цю анкету. Дедлайн подання заявок – 26 червня 2015 року, 12.00.

Планується, що у тренінгу візьме участь 30 осіб з усієї України: по 15 у кожному дводенному модулі (2-3 липня та 30-31 липня). Учасникам, що пройшли відбір, буде повідомлено, в який з модулів вони потрапляють. Програми модулю будуть великою мірою ідентичними.  

Тренери/спікери: експерти Інтерньюз-Україна, Представництва ЄС в Україні, провідних українських аналітичних центрів, ключових українських ЗМІ, що займаються європейською тематикою тощо.

Організатори забезпечують учасників проживанням (1 ніч), харчуванням, та за наявності квитків (купейний квиток туди-назад) відшкодовують вартість проїзду.

Додаткову інформацію ви можете отримати у Ольги Михайліченко 0508453602, [email protected]

Метою тренінгу є навчання групи журналістів з різних регіонів України більш професійно висвітлювати інформацію про європейську інтеграцію, зокрема аналізувати процес проєвропейських внутрішніх реформ в Україні. 

 

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.