bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Фандрайзингові кампанії для здійснення діяльності громадських організацій»
23.04.2015

22-24 травня 2015 року в м.Суми відбудеться тренінг «Фандрайзингові кампанії для здійснення діяльності громадських організацій» для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

Суть заходу: під час проведення тренінгу учасники отримають базові знання та навички з ведення фандрайзингових кампаній для здійснення діяльності громадських організацій, роботі з фінансовими партнерами, пошуку ресурсів на проведення заходів. За допомогою майстер-класів, ділової гри та інших інтерактивних форм роботи ви отримаєте знання, необхідні для ефективної роботи своєї локальної громади.

Учасники: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 16 до 25 років.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході. Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

ВАЖЛИВО: при заповненні анкети зверніть, будь ласка, увагу на умови участі в заході! З метою уникнення непорозумінь під час проведення заходу у цьому документі описані всі вимоги до учасників, яких необхідно дотримуватись.

Для участі у відборі Вам необхідно заповнити анкету до 20.00 14 травня 2015 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20.00 15 травня 2015 року.

За детальною інформацією звертайтесь: +380957312988, +380930624792, [email protected] (Дєнісова Наталка)

Сайт СОКМО: http://www.molod.sumy.ua/

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.