bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Впровадження вимог Енергетичного співтовариства: локальний контекст»

Національне законодавство, що регулює діяльність енергетичного сектору, активно змінюється в напрямку наближення до ЄС. Які зміни вже відбулися і чого очікувати найближчим часом? Яким чином ці зміфни впливатимуть на місцеву владу? Які нові зобов”язання та інструменти вона отримає? Як представники місцевої влади можуть впливати на зміну законодавства? Як отримати фінансову підтримку від міжнародних та національних організацій? Ці та подібні питання будуть розглянуті на тренінгу “Впровадження вимог Енергетичного співтовариства: локальний контекст” 14-15 травня 2015 року у м. Київ. До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, роздаткові матеріали та підтримку після завершення заходу. При відборі кандидатів найбільш важливою буде демонстрація заявником мотивації до активної участі у тренінгу та чітке розуміння застосування набутих знань в майбутньому.

Захід організовує громадська організація “Екоклуб” у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, фонду імені Гайнріха Бьоля та коаліцією “Енергетичні реформи”.

Реєстрація тут

Контакти

  • Дмитро Сакалюк
  •  0673634110
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.