bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Соціальна реклама: можливості для зміцнення та популяризації благодійництва в Україні
14.05.2009

26 травня 2009 року з 9.00 до 18.00 Український форум благодійників проводить peer learning event «Соціальна реклама: можливості для зміцнення та популяризації благодійництва в Україні». Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «НА ВЧИСЬ».

Peer learning event - це спеціально організована зустріч учасників українського руху благодійників, під час якої створюються відповідні освітні умови, що сприяють ефективному опануванню нових знань та досвіду, а саме, виявленню спільних інтересів за різними складовими благодійної діяльності; участі у спільному розв’язанні визначених проблем; отриманню нових ідей та інформації для власної роботи побудові нових контактів та довгострокового партнерства.

Основні питання, що будуть підніматися під час peer learning event з соціальної реклами:

  • соціальна реклама як засіб популяризації благодійних ініціатив та програм;
  • можливості та перешкоди у розвитку соціальної реклами в Україні;
  • використання засобів соціальної реклами у зміцненні діяльності благодійних фондів та організацій, а також програм корпоративної філантропії.

Під час заходу учасники зможуть детально познайомитися з різними більш та менш успішними вітчизняними кейсами соціальної реклами, зокрема із досвідом:

  • Благодійного фонду Олени Франчук “АнтиСнід”, презентує Ольга Руднєва, директор;
  • Представництва Міжнародної благодійної організації “Кожній дитині” в Україні, презентує Оксана Швед, менеджер із комунікацій;
  • Всеукраїнської благодійної організації “Даун Синдром”, презентує Тетяна Михайленко член Правління;
  • Міжнародної інформаційної кампанії «Дитинство без насильства», презентує Олена Шипіленко, менеджер, громадська організація “Ділова ініціатива”;
  • Донецького благодійного фонду «Доброта», презентує Яків Рогалін, директор.

Своє бачення розвитку соціальної реклами в Україні та її можливості для сектору благодійництва предсталять запрошені експерти:

  • Євген Ромат, професор, головний редактор Українського професійного журналу “Маркетинг і реклама”, доктор наук державного управління;
  • Олександр Горлов, член правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції.

Учасники заходу: представники (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти із зв’язків з громадськістю та залученню ресурсів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітники бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватні благодійники тощо.

Умови участі у заході: Члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації - участь безкоштовна; кожна наступна особа - реєстраційний внесок 100,00 грн.

Не члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації – 200,00 грн.; кожна наступна особа - реєстраційний внесок 150,00 грн. Для організацій, що мають статус ДРУЗІВ ФОРУМУ передбачена 50% знижка.

Кошти, зібрані під час реєстрації, будуть спрямовані Українським форумом благодійників на створення інформаційної бази Форуму з питань благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.

Час та місце проведення: 26 травня 2009 року, з 9.30 до 17.30 (початок реєстрації о 9.00) Адреса: м. Київ, вул. Фролівська 1/6, 3 поверх, зала для засідань Благодійної організації «Центр практичної філософії» (станція метро “Контрактова площа”).

Реєстрація: Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 22 травня 2009 року на електронну адресу [email protected] або на факс (044) 425 92 95.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі у peer learning event є обов’язковою.

Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.
Підтвердження про свою участь у peer learning event учасники отримають 25 травня 2009 року.

Оплата реєстраційного внеску: За безготівковим перерахунком Благодійна організація «Український форум благодійників», м. Київ, вул. Артема, 46; Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26003100745; ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805. Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність. Оплата має надійти до початку peer learning event

Готівкою 26 травня 2009 року під час peer learning event.

Більш детальна інформація за телефоном 8 066 767 63 51, контактна особа Дар’я Непочатова, координатор програм Українського форуму благодійників.

Програма заходу

9.00 Реєстрація учасників

9.30 Презентація заходу: учасники, очікування, знайомство з освітньою методологією Emergent Learning, на якій базуватиметься робота протягом дня

Модератор заходу: Анна Гулевська-Черниш, директор УФБ

10.00 Сесія №1 “Знайомимося з досвідом : соціальна реклама як засіб популяризації благодійних ініціатив та програм”

Презентація кейсів соціальної реклами

12.00 Перерва на каву

12.30 Сесія №2 “Робимо висновки : можливості та перешкоди у розвитку соціальної реклами в Україні” Дискусія учасників за результатами кейсів

Виступи експертів

14.00 Обід

14.45 Сесія №3 “Плануємо наступні кроки : використання засобів соціальної реклами у зміцненні діяльності благодійних фондів та організацій” Індивідуальна робота учасників

16.30 Перерва на каву

17.00 Підбиття підсумків заходу

Контакти

Коментарі

Тимчук Тарас    5667 днів тому   #  

у суспільстві, яке пронизане тотальною недовірою до усіх суспільних інститутів, в тому числі й до благодійних, складно говорити про системну благодійність. Виняток в Україні становить церква. У вимираючих українських селах люди віддадуть останні гроші на будівництво храму, ніж на ремонт клубу.

  •   Пiдписатися на новi
Дарина Непочатова   5667 днів тому   #  

Саме тому, так важливо робити ці невеликі, але досить важливі крокі, для популяризації благодійництва. Саме в цьому і полягає місія Українського форуму благодійників. І ми всіх запрошуємо приєднатися до нас, щоб спільними зусиллями формувати/розвивати українську благодійність.

  •   Пiдписатися на новi
Тимчук Тарас    5667 днів тому   #  

Як на мене, захід швидше нагадує роботу групи самодопомоги для благодійників. До речі, самодопомога все частіше використовується фахівцями різних галузей для вирішення складних проблем внутрішнім ресурсом.
Детальніше про самодопомогу можна дізнатись тут

https://www.gurt.org.ua/uploads/news/images/2009-1/shg_cover_small.jpg
https://www.gurt.org.ua/uploads/news/2009/01/13/samodopomoga.pdf

  •   Пiдписатися на новi
Дарина Непочатова   5666 днів тому   #  

На скільки мені відомо, це буде перший захід в Україні, побудований за методологією peer-learning event, в основу якої покладено нову освітню методику — Emergent Learning , розроблену Signet Research and Consuting.
Дана освітня методологія базується на запровадженні освітнього процесу, який включає в собі чьотири основних етапи:
1. Аналіз існуючого досвіду;
2. Визначення ключових висновків, що базуються на отриманому досвіді;
3. Аналіз того, яким чином можна використати отримані висновки для покращення власної діяльності;
4. Розробка плану дій.
Можливо, в чомусь ця методика перегукується із самодопомогою і тут і там головний принцип – рівний рівному. Приходьте на захід:)

  •   Пiдписатися на новi
Анна Гулевська-Черниш   5665 днів тому   #  

Більш детальна інформація про Emergent Learning методологію знаходиться на сайті http://www.signetconsulting.com/concepts/emergent_learning.php

Проте один з перших досвідів активного використання даного освітнього підходу у сфері розвитку благодійності належіть Всесвітній ініціативі підтримки грантодавства (WINGS). На сайті цієї організації http://www.wingsweb.org/ можна ознайомитися з матеріалами та результатами більшості проведених ними за принципом peer learning заходів.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.