bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг-фасилітація: «Очищення влади. Українське законодавство та міжнародна практика»

Інститут «Республіка» в рамках Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!»  проводить тренінг-фасилітацію на тему: «Очищення влади. Українське законодавство та міжнародна практика» в місті Київ 27 лютого. Захід відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту.

До участі у тренінгу запрошуються громадські активісти, працівники державних інституцій, юристи та інші зацікавлені особи.

 Захід відбудеться 27 лютого з 10:00 – 16:00. Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик»

 Орієнтовний план:

 - Аналіз застосування законів України «Про очищення влади» та «Відновлення довіри до судової влади в Україні»

- Міжнародний досвід очищення влади

- Механізми впливу громадськості на процеси очищення влади

- Напрацювання спільного плану дій

На заході будуть представлені результати моніторингу у сфері очищення влади, який проводив Інститут «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту.

До участі у виступах запрошуються: представники Міністерства юстиції України, Вищої ради Юстиції, народні депутати України, представники міжнародних організацій та посольств.

Модератори заходу: Артем Амельченко, юрист, експерт у сфері очищення влади Інституту «Республіка», Олександра Скиба, Інформаційний директор Інституту «Республіка»

Учасники забезпечуються відшкодуванням проїзду, харчуванням та роздатковими матеріалами, у випадку потреби – проживанням.

Зареєструватись на семінар можна за адресою [email protected] до 26.02.14 15:00 надіславши: ПІБ, посаду, назву організації, контактний телефон, мотивацію участі. 

 За додатковими питаннями звертайтесь:  098-048-89-47, Юлія, 097-394-32-15, Олександра 

Контакти

  • 098-048-89-47
  •  Юлія
  •  097-394-32-15
  •  Олександра
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.