Волинський ресурсний центр запрошує молодих новобраних депутатів малих міст та селищ та представників громадських організацій Донецької та Харківської областей для участі у серії безкоштовних навчань, які відбудуться впродовж травня - жовтня 2009 року.
Навчальна програма складається з двох дводенних семінарів-тренінгів на теми:
Волинський ресурсний центр забезпечить проживання та харчування учасників навчальної програми, а також необхідні навчальні матеріали (не відшкодовуються кошти проїзду до місця проведення семінару). Семінари будуть проведені в м. Донецьк та Харків.
Для участі в конкурсі молоді (до 35 років) новообрані депутати та представники громадських організацій повинні до 20 травня 2009 року надіслати анкету (анкета додається):
Більш детальну інформацію про навчання можна отримати за тел.: (0362) 22-31-75, або 050-140-53-16, 096-464-88-33. Координатор проекту Руслана Стасюк.
Навчальна програма відбувається в рамках проекту Волинського ресурсного центру „Поширення демократичної культури в малих містах та селищах України” за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН, наданої через Програму Розвитку ООН в Україні.
Коментарі