bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Учасниці для програми «Агроледі»

14 листопада 2014 року Київська Школа Економіки (KSE) та проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» (Агро-Львів) 

«Агроледі» -  освітня програма для жінок, що працюють в аграрній сфері. Це ґрунтовний курс, який дозволяє отримати знання та набути важливих особистих та ділових компетенцій, необхідних для формування системного підходу в управлінні власною справою.

Програму створена, щоб надати учасницям знання для переходу від процесного бачення власної діяльності до цілісного бачення бізнесу, та запропонувати інструменти для розвитку власної справи. Програма спрямована на об’єднання жінок з управлінським досвідом в аграрному секторі і створенні для них навчально-розвиваючого середовища, яке сприятиме їх особистому зростанню, професійному розвитку, обміну досвідом та налагодженню мережі ділових контактів. 

Участь у програмі розвитку жіночого лідерства «Агроледі» це: 

  • 5 дводенних модулів з провідними викладачами та експертами у Київській школі економіки
  • розвиток творчого потенціалу, краще розуміння себе та власних пріоритетів
  • мережа однодумців, взаємопідтримка та обмін досвідом
  • зустріч з успішними жінками та провідними професіоналами у агросфері
  • можливість вирватись із рутини процесів, розглядати власний бізнес як цілісну систему та визначити стратегію розвитку завдяки опануванню необхідних для цього інструментів
  • підвищення ефективності власного бізнесу

Тематика навчальних модулів наступна:

1. Лідерство та особиста ефективність 

2. Власна справа: стратегія та планування 

3. Управління: маркетинг та люди

4. Фінансовий менеджмент

5. Можливості для зростання

Програма відкрита для учасниць із Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької  областей.

Участь у програмі безкоштовна, проте учасниці самостійно покривають транспортні витрати та вартість проживання. Слухачкам, які відвідали всі модулі та успішно виконали завдання, організатори відшкодовують 50% вартості витрат на проїзд та проживання.  

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету. Учасниці навчання відбираються на конкурсних засадах. Більше інформації про програму http://www.kse.org.ua/uk/education-for-business/agroledi/

Заявки на участь у програмі приймаються до 2 листопада 2014.

Контактні особи:

Віта Думанська, vdumanska@kse.org.ua, тел. 093 92 00 791,

Галина Шлапай, shlapai@kse.org.ua, тел. 093 679 88 42

Контакти

  • shlapai@kse.org.ua
  • тел. 093 679 88 42
  • Галина Шлапай
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.